Opwek

In Drenthe werken we samen aan hernieuwbare energieprojecten. Ons doel is om in 2030 3,45 TWh grootschalige duurzame elektriciteit op land op te wekken.

Snelle start met de RES: Online kennissessie

Japke Brouwer 21-01-2026 42 keer bekeken 0 reacties

Begin

29-01-2026 om 09:00

Einde

29-01-2026 om 10:00

Maximaal aantal aanmeldingen bereikt, je kunt je niet meer aanmelden.

Locatie

Nieuw in de wereld van de Regionale Energiestrategie? In deze online kennissessie krijg je in één uur een helder en praktisch overzicht van de RES, de organisatie en jouw rol daarin. Een ideale start voor iedereen die met de RES werkt.

Werk je (net) aan de Regionale Energiestrategie en wil je snel overzicht en inzicht krijgen? Op 29 januari organiseert NP RES van 9.00 tot 10.00 uur de online kennissessie ‘RES in vogelvlucht’. In één uur wordt je meegenomen in de basis van de RES: wat is het, hoe is het georganiseerd en wat betekent het voor jouw rol?

De sessie is speciaal bedoeld voor (nieuwe) bestuurlijk trekkers en regiocoördinatoren, medewerkers van gemeenten, provincies en waterschappen én vertegenwoordigers van maatschappelijke organisaties zoals JongRegio en NMF. Een laagdrempelige en inspirerende start om goed beslagen ten ijs te komen.

RES Drenthe maakt onderdeel uit van de Drentse Energie Aanpak.

Aanmelden kan via: info@npres.nl.

Cookie-instellingen