Opwek

In Drenthe werken we samen aan hernieuwbare energieprojecten. Ons doel is om in 2030 3,45 TWh grootschalige duurzame elektriciteit op land op te wekken.

Training ‘Stevig staan in lastige situaties’

Japke Brouwer 21-01-2026 58 keer bekeken 0 reacties

Begin

09-02-2026 om 09:30

Einde

09-02-2026 om 17:00

Maximaal aantal aanmeldingen bereikt, je kunt je niet meer aanmelden.

Locatie

Oudegracht aan de Werf 230 Utrecht

Werk je aan de RES en krijg je te maken met weerstand, spanning of polarisatie? In deze verdiepende training krijg je inzicht in je eigen rol én praktische handvatten om stevig en bewust te handelen in complexe situaties.

Hoe blijf je stevig staan als het spannend wordt? Tijdens de training Stevig staan in lastige situaties onderzoek je hoe jij zelf invloed hebt op dynamiek, conflict en polarisatie. Je krijgt handelingsperspectieven om lastige situaties niet te vermijden, maar bewust en assertief aan te gaan.

De training wordt begeleid door Thea Draijer en Mirjam Gilhuis, ervaren moderatoren op het gebied van conflictbeheersing en polarisatie. De sessie is een verdieping voor wie eerder de training Omgaan met polarisatie volgde, maar is ook goed te volgen zonder deze voorkennis.

Je werkt met eigen casuïstiek en leert onder andere:

  • hoe je je eigen potentieel inzet (de ‘6e positie’)

  • luisteren op verschillende niveaus

  • procesanalyse en gerichte interventies

  • werken met het polariteitenmodel van Barry Johnson

Praktisch
Wanneer: 9 februari 2026 | 9.30–17.00 uur
Waar: De Ruimte, Oudegracht aan de Werf 230, Utrecht
Kosten: gratis voor RES-professionals (via NP RES expertpool)
Aanmelden: info@npres.nl

Cookie-instellingen